Instalacje domofonów, montaż alarmów w Krakowie


Od wielu lat zajmujemy kompleksowym wykonawstwem w dziedzinie instalacji teletechnicznych i elektronicznych systemów bezpieczeństwa dla małych i średnich inwestycji. Nasza usługa jest kompleksowa i obejmuje projektowanie, instalacja oraz serwis elektronicznych systematów zabezpieczeń dla Twojego domu i firmy.

Oferujemy montaż alarmu i instalację domofonów. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności do podjęcia prac zarówno na dużych jak i małych obiektach. Montowane przez nas systemy oferujemy po konkurencyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbamy o to, aby oferowana usługa była dostosowana do Twoich wymagań i oczekiwań.

Montując sprzęt czołowych producentów, zyskaliśmy zaufanie dziesiątek klientów. Staramy się oferować łatwe w obsłudze, funkcjonalne i bezawaryjne systemy alarmowe i domofonowe.

Świadczymy usługi w zakresie montażu alarmu w domu lub instalacji domofonu wraz z instalacją okablowania. Wykonujemy również modernizację istniejących instalacji, wszelkiego typu naprawy oraz projektujemy nowe instalacje alarmu zgodnie z wymaganiami Klienta.

Jeśli chcesz zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo i mieć pewność, że instalacja domofonu lub alarmu zostanie właściwie dobrana do rodzaju i przeznaczenia pomieszczeń oraz ogólnej powierzchni ochranianej alarmem przestrzeni - skontaktuj się z nami!

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
511-965-717