Podłączanie płyty indukcyjnej Kraków

PODŁĄCZANIE PŁYTY INDUKCYJNEJ W KRAKOWIE


Coraz więcej osób odkrywa korzyści, jakie daje gotowanie na płycie indukcyjnej. To nowoczesne rozwiązanie jest wybierane przede wszystkim z względów praktycznych. Używanie płyty indukcyjnej pozwala zaoszczędzić energię i skrócić czas gotowania aż o 30%. Ze względu na to, że podczas gotowania na indukcji nagrzewa się wyłącznie wnętrze garnka, dzięki takiej metodzie zmniejsza się niebezpieczeństwo poparzenia. Dzięki temu, że temperatura samej płyty nie ulega zmianie, nie ma ponadto ryzyka powstania uciążliwych przypaleń gdy coś wypadnie nam z garnka.

Płyty indukcyjne mogą pracować w instalacji jednofazowej (230V) lub trójfazowej (400V). W większości przypadków płyty indukcyjne są podłączane do instalacji dwu lub trój fazowej, czyli wypustu elektrycznego. Podłączanie płyty indukcyjnej zawsze powinno być wykonywane przez fachowca. Przed przystąpieniem do podłączania należy bezwzględnie sprawdzić stan instalacji elektrycznej. Aby płyta indukcyjna mogła działać prawidłowo powinna pracować na osobnym i zupełnie samodzielnym obwodzie elektrycznym, a minimalny przekrój przewodu podłączeniowego to 5 x 2,5 mm (przy instalacji 3-fazowej) lub 3 x 4 mm (przy instalacji jednofazowej). Jak widzisz, podłączanie płyty indukcyjnej wymaga obszernej wiedzy i doświadczenia. Szukasz kogoś, kto potrafiłby sprostać takiemu zadaniu? Trafienie na naszą stronę to pierwszy krok do sukcesu!

Oferujemy usługę podłączania płyt indukcyjnych do każdego typu instalacji. Bez względu na to, czy posiadasz instalację jedno- czy trójfazową, nasz elektryk szybko i sprawnie wykona dla ciebie usługę montażu. Podłączanie płyty indukcyjnej jest u nas wykonywane wyłącznie przez doświadczonych elektryków z uprawnieniami SEP, dzięki czemu będziesz mógł zachować gwarancję producenta na zakupione urządzenie. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie kładzenia instalacji elektrycznej czy może dokonujesz małego remontu, nasi elektrycy pozostają do twojej dyspozycji.

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
511-965-717