Usługi elektryczne Kraków

INSTALACJE ELEKTRYCZNE KRAKÓW, USŁUGI ELEKTRYCZNE


Energia elektryczna to kluczowe medium, bez którego funkcjonowanie we współczesnym świecie byłoby praktycznie niemożliwe. Prąd zasila linie produkcyjne, sprzęt gospodarstwa domowego, billboardy reklamowe, samochody, czy ogrzewanie w domu. Z tego powodu nagłe przerwy w dostawie prądu powodują wiele niemiłych konsekwencji. W przypadku wystąpienia awarii elektrycznych w Krakowie, warto skorzystać z usług elektryka, którzy szybko i skutecznie zajmie się zwalczeniem usterki.

Specjalista przyjedzie na miejsce awarii o każdej porze dnia i szybko zajmie się usunięciem problemu. Oferta elektryka z Krakowa obejmuje również dodatkowe usługi, jak wymiana starej instalacji (często aluminiowej) na nową (często miedzianą) oraz zaprojektowanie i zrealizowanie całkiem nowej instalacji. Elektrykowi można z powodzeniem także powierzyć takie usługi, jak zmiana miejsc istniejących punktów w domu, zawieszanie lamp, montaż rozdzielni i wykonanie pomiarów elektrycznych. Usługi elektryka z Krakowa mogą dotyczyć również podłączenia sprzętu AGD razem z podbiciem karty gwarancyjnej, wymiany wyłączników oświetlenia i gniazdek, wymiany starych bezpieczników topikowych na nowe, a także wystawienia oświadczenia o stanie, w jakim znajduje się instalacja. Kompleksowa oferta pozwala sprostać wymaganiom i potrzebom wielu właścicielu domów i innych budynków.

Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicach i poszukujesz usług dobrego elektryka, sprawdź stronę elektrykwkrakowie.com.pl. Fachowcy wykonują zlecenia terminowo i rzetelnie, mając świadomość, że od ich pracy zależy bezpieczeństwo domowników czy użytkowników lokalu. Kwalifikacje, odpowiednie uprawnienia i doświadczenie zapewnią wysoką jakość realizowania usług. Warto wiedzieć, że w zakres usług elektryka z Krakowa wpisuje się także instalacja domofonowa, głośnikowa, alarmowa, przepięciowa. Oferta obejmuje również zmiany przydziału mocy, pomiar natężenia oświetlenia, szukanie uszkodzonych przewodów w ścianie i ich naprawę. Sprawdź już dzisiaj ofertę usług elektryka z Krakowa i w razie potrzeby wykonaj telefon do fachowca.

Świadczę dla Państwa następujące usługi elektryczne na terenie Krakowa i okolicy:

  • Wykonanie instalacji elektrycznej
  • Wymiana starej instalacji (najczęściej aluminiowej) na nową (miedzianą)
  • Dołożenie dodatkowych lub zmiana miejsca istniejącyh punktów w mieszkaniu
  • Podłączenie sprzętu AGD wraz z podbiciem karty gwarancyjnej
  • Zawieszanie lamp
  • Wymiana starych bezpieczników topikowych na nowe typu „S”
  • Wymiana gniazdek i wyłączników oświetlenia
  • Wystawianie oświadczenia o stanie instalacji
  • Montaż rozdzielni
  • Pomiary elektryczne

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
511-965-717