Usługi elektryczne w Krakowie


Energia elektryczna to kluczowe medium, bez którego funkcjonowanie we współczesnym świecie byłoby praktycznie niemożliwe. Prąd zasila linie produkcyjne, sprzęt gospodarstwa domowego, billboardy reklamowe, samochody, czy ogrzewanie w domu. Z tego powodu nagłe przerwy w dostawie prądu powodują wiele niemiłych konsekwencji. W przypadku wystąpienia awarii elektrycznych w Krakowie, warto skorzystać z usług elektryka, którzy szybko i skutecznie zajmie się zwalczeniem usterki.

Specjalista przyjedzie na miejsce awarii o każdej porze dnia i szybko zajmie się usunięciem problemu. Oferta elektryka z Krakowa obejmuje również dodatkowe usługi, jak wymiana starej instalacji (często aluminiowej) na nową (często miedzianą) oraz zaprojektowanie i zrealizowanie całkiem nowej instalacji. Elektrykowi można z powodzeniem także powierzyć takie usługi, jak zmiana miejsc istniejących punktów w domu, zawieszanie lamp, montaż rozdzielni i wykonanie pomiarów elektrycznych. Usługi elektryka z Krakowa mogą dotyczyć również podłączenia sprzętu AGD razem z podbiciem karty gwarancyjnej, wymiany wyłączników oświetlenia i gniazdek, wymiany starych bezpieczników topikowych na nowe, a także wystawienia oświadczenia o stanie, w jakim znajduje się instalacja. Kompleksowa oferta pozwala sprostać wymaganiom i potrzebom wielu właścicielu domów i innych budynków.

Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicach i poszukujesz usług dobrego elektryka, sprawdź stronę elektrykwkrakowie.com.pl. Fachowcy wykonują zlecenia terminowo i rzetelnie, mając świadomość, że od ich pracy zależy bezpieczeństwo domowników czy użytkowników lokalu. Kwalifikacje, odpowiednie uprawnienia i doświadczenie zapewnią wysoką jakość realizowania usług. Warto wiedzieć, że w zakres usług elektryka z Krakowa wpisuje się także instalacja domofonowa, głośnikowa, alarmowa, przepięciowa. Oferta obejmuje również zmiany przydziału mocy, pomiar natężenia oświetlenia, szukanie uszkodzonych przewodów w ścianie i ich naprawę. Sprawdź już dzisiaj ofertę usług elektryka z Krakowa i w razie potrzeby wykonaj telefon do fachowca.

Świadczę dla Państwa następujące usługi elektryczne na terenie Krakowa i okolicy:

  • Wykonanie instalacji elektrycznej
  • Wymiana starej instalacji (najczęściej aluminiowej) na nową (miedzianą)
  • Dołożenie dodatkowych lub zmiana miejsca istniejącyh punktów w mieszkaniu
  • Podłączenie sprzętu AGD wraz z podbiciem karty gwarancyjnej
  • Zawieszanie lamp
  • Wymiana starych bezpieczników topikowych na nowe typu „S”
  • Wymiana gniazdek i wyłączników oświetlenia
  • Wystawianie oświadczenia o stanie instalacji
  • Montaż rozdzielni
  • Pomiary elektryczne

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
511-965-717